Showing all 3 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Toyota Corolla

1.292,00 ден
 • EUR: €21.03
 • CHF: CHF24.55
 • USD: $25.84
 • AUD: $33.59

Број на седишта: 5 Број на врати: 5 Менувач: Полуавтоматски Гориво: Дизел Волумен на мотор: 1400 cm3 Потрошувачка: 4.5/100 Багаж (мали

Затвори

Seat Toledo

1.292,00 ден
 • EUR: €21.03
 • CHF: CHF24.55
 • USD: $25.84
 • AUD: $33.59

број на седишта: 5 број на врати: 5 менувач: автоматски гориво: дизел волумен на мотор: 2000 m3 потрошувачка: 4.5/100 багаж

Затвори

Mercedes A200

1.470,00 ден
 • EUR: €23.93
 • CHF: CHF27.93
 • USD: $29.40
 • AUD: $38.22

Број на седишта: 5 Број на врати: 5 Менувач: Автоматски Гориво: Дизел Волумен на мотор: 2000 cm3 Потрошувачка: 4/100 Багаж