Previous product
Skoda Rapid Spaceback 1.923,00 ден
 • EUR: €31.31
 • CHF: CHF36.54
 • USD: $38.46
 • AUD: $50.00
Врати се кај Возила
Next product
VW TOURAN 1.6 TDI 2.036,00 ден
 • EUR: €33.15
 • CHF: CHF38.68
 • USD: $40.72
 • AUD: $52.94

VW POLO 1.6 TDI

1.470,00 ден

 • EUR: €23.93
 • CHF: CHF27.93
 • USD: $29.40
 • AUD: $38.22

Сериски број: / Категории: ,
Опис на возило

Број на седишта: 5
Број на врати: 5
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Волумен на мотор: 1600 cm3
Потрошувачка: 4.5/100
Багаж (мали куфери): 2
Багаж (големи куфери): 1
Клима уред: Да
АБС: Да
Централно заклучување: Да
Електрични прозорци: Да

Дополнителни информации
Изберете период

1-2 дена, 14-18, 3-6 дена, 7-13 дена, над 19 дена

Оценување (0)

Оценување

Сеуште нема оценки.

Бидете први што ќе ја оценат “VW POLO 1.6 TDI”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Во цената е вклучено

Во цената е вклучено

– зелена карта
– неограничена километража
– осигурување на возилото (Каско осигурување со 500 ЕУР франшиза)
– осигурување на возач и патници
– редовно одржување, сервис и поправки на возило
– техничка поддршка 24/7

НАПОМЕНА: За секое изнајмено возило, се плаќа 300 ЕУР франшиза (гаранција), износ кој се враќа кога возилото се враќа во исправна состојба.