Previous product
Skoda Superb 4.047,00 ден
 • EUR: €65.88
 • CHF: CHF76.89
 • USD: $80.94
 • AUD: $105.22
Врати се кај Возила
Next product
Mercedes Benz B180 CDI 1.470,00 ден
 • EUR: €23.93
 • CHF: CHF27.93
 • USD: $29.40
 • AUD: $38.22

Toyota RAV 4

2.036,00 ден

 • EUR: €33.15
 • CHF: CHF38.68
 • USD: $40.72
 • AUD: $52.94

Опис на возило

Број на седишта: 5
Број на врати: 5
Менувач: Рачен
Гориво: Дизел
Волумен на мотор: 2200
Погон: 4х4
Потрошувачка: 7,5 /100
Багаж (мали куфери): 2
Багаж (големи куфери): 2
Клима уред : Да
АБС: Да
Централно заклучување:  Да
Електрични прозорци:  Да

Дополнителни информации
Изберете период

1-2 дена, 14-18, 3-6 дена, 7-13 дена, над 19 дена

Оценување (0)

Оценување

Сеуште нема оценки.

Бидете први што ќе ја оценат “Toyota RAV 4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Во цената е вклучено

Во цената е вклучено

– зелена карта
– неограничена километража
– осигурување на возилото (Каско осигурување со 500 ЕУР франшиза)
– осигурување на возач и патници
– редовно одржување, сервис и поправки на возило
– техничка поддршка 24/7

НАПОМЕНА: За секое изнајмено возило, се плаќа 300 ЕУР франшиза (гаранција), износ кој се враќа кога возилото се враќа во исправна состојба.