Previous product
Skoda Superb 4.047,00 ден
 • EUR: €65.88
 • CHF: CHF76.89
 • USD: $80.94
 • AUD: $105.22
Врати се кај Возила
Next product
Seat Ibiza ST Caravan 1.470,00 ден
 • EUR: €23.93
 • CHF: CHF27.93
 • USD: $29.40
 • AUD: $38.22

Suzuki SX4

1.292,00 ден

 • EUR: €21.03
 • CHF: CHF24.55
 • USD: $25.84
 • AUD: $33.59

Сериски број: SR-9802-AC Категории: , ,
Опис на возило

– број на седишта: 5
– број на врати: 5
– менувач: мануелен
– гориво: дизел
– волумент на мотор: 1600 cm3
– потрошувачка: 4/100
– багаж мали куфери: 2
– багаж големи куфери: 1
– клима уреди: да
– АБС: да
– централно заклучување: да
– електрични прозори: да

Дополнителни информации
Изберете период

1-2 дена, 14-18, 3-6 дена, 7-13 дена, над 19 дена

Оценување (0)

Оценување

Сеуште нема оценки.

Бидете први што ќе ја оценат “Suzuki SX4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Во цената е вклучено

Во цената е вклучено

– зелена карта
– неограничена километража
– осигурување на возилото (Каско осигурување со 500 ЕУР франшиза)
– осигурување на возач и патници
– редовно одржување, сервис и поправки на возило
– техничка поддршка 24/7

НАПОМЕНА: За секое изнајмено возило, се плаќа 300 ЕУР франшиза (гаранција), износ кој се враќа кога возилото се враќа во исправна состојба.