Previous product
Skoda Octavia 2.036,00 ден
 • EUR: €33.15
 • CHF: CHF38.68
 • USD: $40.72
 • AUD: $52.94
Врати се кај Возила
Next product
Skoda Superb 4.047,00 ден
 • EUR: €65.88
 • CHF: CHF76.89
 • USD: $80.94
 • AUD: $105.22

Skoda Octavia Combi

1.923,00 ден

 • EUR: €31.31
 • CHF: CHF36.54
 • USD: $38.46
 • AUD: $50.00

Сериски број: SR-9697-AC Категории: , ,
Опис на возило

Број на седишта: 5
Број на врати: 5
Менувач: Рачен
Гориво: Дизел
Волумен на мотор: 1,600
Потрошувачка: 4/100
Багаж (мали куфери): 3
Багаж (големи куфери): 3
Клима уред: Да
АБС: Да
Централно заклучување: Да
Електрични прозорци: Да

Оценување (0)

Оценување

Сеуште нема оценки.

Бидете први што ќе ја оценат “Skoda Octavia Combi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Во цената е вклучено

Во цената е вклучено

– зелена карта
– неограничена километража
– осигурување на возилото (Каско осигурување со 500 ЕУР франшиза)
– осигурување на возач и патници
– редовно одржување, сервис и поправки на возило
– техничка поддршка 24/7

НАПОМЕНА: За секое изнајмено возило, се плаќа 300 ЕУР франшиза (гаранција), износ кој се враќа кога возилото се враќа во исправна состојба.