Previous product
Suzuki SX4 1.292,00 ден
 • EUR: €21.03
 • CHF: CHF24.55
 • USD: $25.84
 • AUD: $33.59
Врати се кај Возила
Next product
Suzuki Grand Vitara 1.470,00 ден
 • EUR: €23.93
 • CHF: CHF27.93
 • USD: $29.40
 • AUD: $38.22

Seat Ibiza ST Caravan

1.470,00 ден

 • EUR: €23.93
 • CHF: CHF27.93
 • USD: $29.40
 • AUD: $38.22

Сериски број: SK-1154-AR Категории: , ,
Опис на возило

број на седишта: 5
број на врати: 5
менувач: мануелен
гориво: дизел
волумен на мотор: 1200 cm3
потрошувачка: 3.5/100
багаж мали куфери: 2
багаж големи куфери: 2
клима уред: да
абс: да
централно заклучување: да
електрични прозори: да

Дополнителни информации
Изберете период

1-2 дена, 14-18, 3-6 дена, 7-13 дена, над 19 дена

Оценување (0)

Оценување

Сеуште нема оценки.

Бидете први што ќе ја оценат “Seat Ibiza ST Caravan”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Во цената е вклучено

Во цената е вклучено

– зелена карта
– неограничена километража
– осигурување на возилото (Каско осигурување со 500 ЕУР франшиза)
– осигурување на возач и патници
– редовно одржување, сервис и поправки на возило
– техничка поддршка 24/7

НАПОМЕНА: За секое изнајмено возило, се плаќа 300 ЕУР франшиза (гаранција), износ кој се враќа кога возилото се враќа во исправна состојба.