Previous product
Toyota RAV 4 2.036,00 ден
 • EUR: €33.15
 • CHF: CHF38.68
 • USD: $40.72
 • AUD: $52.94
Врати се кај Возила
Next product
Suzuki SX4 1.292,00 ден
 • EUR: €21.03
 • CHF: CHF24.55
 • USD: $25.84
 • AUD: $33.59

Mercedes Benz B180 CDI

1.470,00 ден

 • EUR: €23.93
 • CHF: CHF27.93
 • USD: $29.40
 • AUD: $38.22

Сериски број: SR-9801-AC Категории: , ,
Опис на возило

– број на седишта: 5
– број на врати: 5
– менувач: мануелен
– гориво: дизел
– волумент на мотор: 2000 cm3
– потрошувачка: 4.5/100
– багаж мали куфери: 2
– багаж големи куфери: 1
– клима уреди: да
– АБС: да
– централно заклучување: да
– електрични прозори: да

Дополнителни информации
Изберете период

1-2 дена, 14-18, 3-6 дена, 7-13 дена, над 19 дена

Оценување (0)

Оценување

Сеуште нема оценки.

Бидете први што ќе ја оценат “Mercedes Benz B180 CDI”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Во цената е вклучено

Во цената е вклучено

– зелена карта
– неограничена километража
– осигурување на возилото (Каско осигурување со 500 ЕУР франшиза)
– осигурување на возач и патници
– редовно одржување, сервис и поправки на возило
– техничка поддршка 24/7

НАПОМЕНА: За секое изнајмено возило, се плаќа 300 ЕУР франшиза (гаранција), износ кој се враќа кога возилото се враќа во исправна состојба.