Previous product
Citroen C1 1.131,00 ден
 • EUR: €18.41
 • CHF: CHF21.49
 • USD: $22.62
 • AUD: $29.41
Врати се кај Возила
Next product
Toyota RAV 4 2.036,00 ден
 • EUR: €33.15
 • CHF: CHF38.68
 • USD: $40.72
 • AUD: $52.94

Hyundai i30

1.470,00 ден

 • EUR: €23.93
 • CHF: CHF27.93
 • USD: $29.40
 • AUD: $38.22

Сериски број: SR-0973-AC Категории: ,
Опис на возило

Број на седишта: 5

Број на врати: 5

Менувач: Мануелен

Гориво: Бензин

Волумен на мотор: 1400 cm3

Потрошувачка: 5/100

Багаж (мали куфери): 2

Багаж (големи куфери): 2

Клима уред: Да

АБС: Да

Централно заклучување: Да

Електрични прозорци: Да

Дополнителни информации
Изберете период

1-2 дена, 14-18, 3-6 дена, 7-13 дена, над 19 дена

Оценување (0)

Оценување

Сеуште нема оценки.

Бидете први што ќе ја оценат “Hyundai i30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Во цената е вклучено

Во цената е вклучено

– зелена карта
– неограничена километража
– осигурување на возилото (Каско осигурување со 500 ЕУР франшиза)
– осигурување на возач и патници
– редовно одржување, сервис и поправки на возило
– техничка поддршка 24/7

НАПОМЕНА: За секое изнајмено возило, се плаќа 300 ЕУР франшиза (гаранција), износ кој се враќа кога возилото се враќа во исправна состојба.