Previous product
Fiat Sedici 1.292,00 ден
  • EUR: €21.03
  • CHF: CHF24.55
  • USD: $25.84
  • AUD: $33.59
Врати се кај Возила

Fiat Tipo MPI MT 6+1

1.470,00 ден

  • EUR: €23.93
  • CHF: CHF27.93
  • USD: $29.40
  • AUD: $38.22

Опис на возило

Број на седишта: 5
Број на врати: 5
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Волумен на мотор: 1368 cm3
Потрошувачка: 5.5/100
Багаж (мали куфери): 3
Багаж (големи куфери): 2
Клима уред: Да
АБС: Да
Централно заклучување: Да
Електрични прозорци: Да
Година на производство: 2020
Боја: Сива металик

Оценување (0)

Оценување

Сеуште нема оценки.

Бидете први што ќе ја оценат “Fiat Tipo MPI MT 6+1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Во цената е вклучено

Во цената е вклучено

– зелена карта
– неограничена километража
– осигурување на возилото (Каско осигурување со 500 ЕУР франшиза)
– осигурување на возач и патници
– редовно одржување, сервис и поправки на возило
– техничка поддршка 24/7

НАПОМЕНА: За секое изнајмено возило, се плаќа 300 ЕУР франшиза (гаранција), износ кој се враќа кога возилото се враќа во исправна состојба.