Citroen C1

1.131,00 ден

  • EUR: €18.41
  • CHF: CHF21.49
  • USD: $22.62
  • AUD: $29.41

Сериски број: SR-1099-AC Категории: ,
Опис на возило

Број на седишта: 4
Број на врати: 5
Менувач: Автоматски
Гориво: Бензин
Волумен на мотор: 998 cm
Потрошувачка: 3,5/100
Багаж (мали куфери): 1
Багаж (големи куфери): 0
Клима уред: Да
АБС: Да
Централно заклучување: Да
Електрични прозорци: Да

Дополнителни информации
Изберете период

1-2 дена, 14-18, 3-6 дена, 7-13 дена, над 19 дена

Оценување (0)

Оценување

Сеуште нема оценки.

Бидете први што ќе ја оценат “Citroen C1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Во цената е вклучено

Во цената е вклучено

– зелена карта
– неограничена километража
– осигурување на возилото (Каско осигурување со 500 ЕУР франшиза)
– осигурување на возач и патници
– редовно одржување, сервис и поправки на возило
– техничка поддршка 24/7

НАПОМЕНА: За секое изнајмено возило, се плаќа 300 ЕУР франшиза (гаранција), износ кој се враќа кога возилото се враќа во исправна состојба.